Prémiové služby

Prodej luxusních nemovitostí ve velkém počtu případů neprochází jen klasickou inzercí a veřejnou nabídkou. Nároční klienti investují svůj volný čas jiným aktivitám a vyhledávání konkrétních nemovitostí přenechávají svým zprostředkovatelům, advokátům, finančním poradcům a důvěrným asistentům.

V zahraničí běžná a ceněná služba. Využíváme tedy tuto příležitost a jednáme s přímím zástupcem napojeným na konkrétní klienty s jasnými požadavky.

Prodej nemovitosti zahraničním klientům

Soustředíme se na úzkou spolupráci s mezinárodními zprostředkovateli, kteří zajišťují svým klientům na území České republiky realitní servis.


Ve většině případů se jedná o privátní klientelu, pro kterou vlastní a rodilý zprostředkovatel vyhledává investiční příležitosti, či soukromé rezidenční nemovitosti ke koupi či pronájmu.

Naše nabídka je sdílena s desítkami spolupracujících subjektů z EU a s významnými kontakty mimo EU, především s ruskojazyčnou, asijskou a holandskou komunitou.

Tímto způsobem se dostáváme k cenné příležitosti oslovit velký počet zahraničních klientů, kteří neholdují českým sdělovacím prostředkům a tuto činnost přenechávají důvěrným poradcům ze svého okolí.

Sdílení zakázek a databázový prodej

Elite Living je registrována v neveřejných systémech provozující párování vhodných nemovitostí s poptávkou klientů ostatních realitních subjektů a zprostředkovatelů.


Vaši nemovitost tedy vždy nabízíme i vybraným klientům širokého spektra realitních subjektů a zprostředkovatelů.

Využíváme přístup do rozsáhlé databáze bankovních institucí shromažďující poptávající klienty s vyřešeným financováním od dané banky, kteří aktivně hledají vhodnou nemovitost a příležitost svou předschválený hypoteční úvěr využít.
Tento postup je také hojně využíván s poradenskými, hypotečními a brokerskými společnostmi s velkým portfoliem finančních a hypotečních poradců.

V neposlední řadě jsme provozovateli úspěšného projektu www.sdilenizakazek.cz. Tento projekt sdružuje vybrané realitní kanceláře, hypoteční makléře a finanční poradce ve velké aktualizované databázi poptávajících klientů a hledajících makléřů. Vaši nemovitost nikdy neprodáváme sami, ale vždy využíváme externí sítě, propojení desítek profesionálů a tím pádem neustále narůstající databázi poptávajících klientů.